Otóż.

Jestem, wreszcie jestem:)
Wróciłam. Sezon intensywno-wyjazdowy można uznać za zamknięty. Nie zawsze było miło, ale nigdy nudno. Wlazłam na Etnę, całkiem niespodziewanie (w związku z czym w sandałach, ale i to lepsze, niż szpilki;-)) i na Wieżę Eiffla (no dobra, wjechałam windą), udało mi się zmoknąć w środku lata w Paryżu, w Barcelonie, nawet trochę w Palermo (anomalie pogodowe to moja specjalność); podejrzanie często miałam do czynienia z hiszpańskimi jednostkami medycznymi (choć to nie ja podupadałam na zdrowiu, dzięki czemu mogłam z owymi jednostkami biegać po schodach na kolejne hotelowe piętra, na plażę w celu stwierdzenia braku świstów w oddechu i zaburzeń w rytmach serca oraz przesiadywać nocą na szpitalnym korytarzu w trakcie szycia ręki delikwenta, który zanim przeszedł przez szklane drzwi, zapomniał ich otworzyć) oraz policją watykańską; omal nie sfiksowałam od przerażającego stężenia głupoty w co poniektórych łepetynach (i to "omal" zawdzięczam pewnym niesamowicie fajnym osobom, pozwalającym pozostać w równej ducha-wadze).
Na razie jestem jeszcze zbyt zmęczona i za bardzo boli mnie głowa, bym zaczęła tęsknić :)

I kilka zdjęć, cykniętych w biegu.
Na Etnie. Trzymam sobie głowę, co by nie odleciała ;-)


Targ rybny w Katanii (Sycylia). Niektóre okazy wyglądały, jakby chciały uciec ze straganu, niektóre osobiście przyłapałam na ucieczce O_o Przed innymi sama bym chętnie zwiała...Wczesny poranek na Sycylii.


Bujam nad chmurzyskami :)
Święty Jerzy, smok i ja. I Barcelona:)


Barcelona takoż :)


Zapomniałam dodać, że przez moment byłam Myszką Miki (w zasadzie to chyba Minnie, sądząc po kokardzie). Chwila była na tyle krótka, że nie pozostało po niej nawet ostre zdjęcie;-)


Zmykam spać, przesyłam moc całusów (z cichutką nadzieją, że ktoś tu jeszcze zagląda:))

Komentarze

ibisek pisze…
Fajna wesoła relacja i fantastyczna przygoda :)
malflu pisze…
Kulko jak Ci zazdraszczam :-) Piękne wakacje ...i obrazy na doładowanie akumulatorów na cały rok
barbaratoja pisze…
Cudne miejsca zwiedzasz, świetny masz urlop.
BETIK pisze…
Ja w tym roku niestety nigdzie nie byłam więc z radością sobie Twoje zdjęcia obejrzałam:) Dobrze, że już wracasz:)
Mrouh pisze…
Nie tylko zagląda, ale nawet czatuje na posta:-)
Mój pobyt na Sycylii tez miała miejsce w ramach pracy, ale warto przy okazji załadować tych cudownych widoków do pamięci, żeby potem móc zamknąć oczy i zobaczyć taki zachód słońca albo widok z Etny. Choć może niekoniecznie okazy uciekające z targu rybnego:-) Cieszę się, że na Sycylię nie leciałam samolotem, bo nie wiem czy bym nie wyskoczyła... te chmurzyska tak kusząco wyglądają:-)
kachasek pisze…
świetne zdjęcia! ale jakoś mi mało ;)
a przygody "zdrowotne" i "głupotne"... cóż ;p nobody's perfect jak to mówią ;)
SentiMenti pisze…
cześć Kulka, ja zaglądam spod lasu :)))
dobrze, że głowę przytrzymałaś, dziwnie byś bez niej wyglądała, chociaż romantycy pewnie by powiedzieli, że serce ważniejsze i wcale by im brak twojej głowy nie przeszkadzał, ja pewne cechy romantyczne wykazuję, ale szkiełko i oko też nie są mi obce więc cieszę się, że głowa jest na miejscu, w którym ją ostatnio widziałam, a i serce pewnie wróciło do ojczyzny więc wszystko jest ok :)))
Boże co ja tu za bzdury piszę ;))) nadmiar tlenu mi szkodzi jednak...
Asia pisze…
Świetne wakacje, piękne zdjęcia i relacja :)
rosaliaa pisze…
senti ha ha :)

witaj kulko na polskiej ziemi, które wita cię piękną pogodą :D
maj. pisze…
Zagląda, zagląda :))) Nawet duuużo nas tuzaglądających...
Poranek na Sycylii jakiś bardziej od poranka w wielkim polskim mieście.....
Demostenes pisze…
Przygody, przygody, bez nich byloby nudno ;)
Pewnie sie najadlas stresu, ale pomysl, ze za chwil kilka bedziesz sie z tego smiac przy winie czy innym sfermentowanym owocu ;))

Napracowalas sie dzielnie! ale widoki mialas Kulko przepiekne!

Pozdrawiam!
Zuza
Shenny pisze…
Zdjęcia z rybami dla mnie jak z ciężkiego horroru... ale za zdjęcia z nad chmur wybaczam wszystkie nieprzespane noce, jakie mnie teraz czekają ;)
Zazdraszczam, bardzo bardzo!